Hepatica

Hepatica je nová polská firma na trhu potravinových doplňků.

Zahájení spolupráce s polskou firmou Hepatica, založenou Sławomirem Rasińskim

V Laboratoria Natury Sławek zastával (více než 10 let) funkci vedoucího výzkumu a vývoje. Díky jeho odborným znalostem z oblasti přírodních léčiv, technologie výroby i důležitým kontaktům, byla firma schopna držet krok s konkurencí, rozšiřovat portfolio produktů a poskytovat zákaznický servis na úrovni. I tento fakt mě osobně ujistil, že vešteré uvedené hodnoty a vlastnosti produktů Hepatica jsou 100% pravdivé!

Doufáme, že stejně jako my, s nadšením zkoumáte nové trendy na trhu doplňků výživy, abyste nacházeli co možná nejvíce kvalitní produkty, které Vám dopomohou k ještě lepší kondici, výkonu, celkovému zdraví a pohodě. Proto jsme se rozhodli, že Vašemu úsilí napomůžeme a usnadníme tento mnohdy nelehký úkol. V tuto chvíli můžete vybírat pouze z omezené nabídky výrobků (odkaz sekce produktu), které uvádíme na český trh, ale doufáme, že díky Vám v brzké době nabídku rozšíříme o další, mnohdy i unikátní produkty firmy Sławka – Hepatica.

Tomáš Fáles – dovozce
Vitarama.cz

Hepatica je nová polská firma na trhu potravinových doplňků.

Založil ji cestovatel, vědecký pracovník, fytoterapeut, naturoterapeut, který se podílel na úspěchu takových firem, jakou je např. Laboratoria Natury – Sławek Rasiński.

Klíčovými prvky, které tvoří efektivní fungující výrobek, je správný výběr surovin, jejich kvalita, obsah aktivních složek, dávkování a forma výrobku.
To, čím se odlišují naše preparáty, je účinnost.

Ve výrobě používáme pouze rostlinné kapsle, pokud to je možné, vyhýbáme se aditivům a nepoužíváme stearan hořečnatý.

Pokud potřebujete další informace, které Vám pomohou při rozhodování pro správný výrobek, rádi posloužíme našimi znalostmi a zkušenostmi.